KÖMMERLING Chemische Fabrik GmbH

Wiodący producent

Kleje przemysłowe i uszczelniacze

KÖMMERLING Chemische Fabrik GmbH

Profesjonalne doradztwo

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

oficjalny Przedstawiciel KÖMMERLING Chemische Fabrik GmbH

OFERTA DOSTOSOWANA DO POTRZEB KLIENTA

PREV
NEXT

Oferujemy najwyższą jakość produktów, profesjonalne doradztwo ze strony konsultantów techniczno-handlowych, niezawodny serwis logistyczny oraz ofertę dostosowaną do potrzeb klientów.

Zapraszamy do kontaktu z nami

O firmie


Firma KÖMMERLING działa na całym świecie, oferując najwyższej jakości kleje i uszczelniacze. Dzięki dużemu zaangażowaniu pracowników, Dystrybutorów oraz innowacyjnym technologiom, znajduje się w Światowej czołówce producentów klejów – dla wszystkich gałęzi światowego przemysłu.

Firma założona w 1897 roku przez Karla KÖMMERLINGA w Pirmasens, szczyci się przeszło 100-letnią historią sukcesów . Chcąc otworzyć się na potrzeby rynku oraz spełniać jego oczekiwania stawia na rzetelną obsługę klienta.

Jako Generalny Przedstawiciel w Polsce z wieloletnim nabytym doświadczeniem w branży oraz dużą ilością Dystrybutorów działających w naszym imieniu, doskonale wpisujemy się w politykę Firmy KOMMERLING Chemische Fabrik GmbH. Wyrazem uznania ze strony Producenta dla naszego zaangażowania, rzetelności, wsparcia technicznego dla klientów jest podpisana umowa o współpracy.

Jak działamy?

To 3 proste kroki

Bezpośrednie i profesjonalne podejście do każdego Klienta

Kontakt i doradztwo

Zawsze możesz polegać na jakości naszych produktów i na naszym serwisie. Wesprzemy Cię naszym wieloletnim doświadczeniem i fachowym doradztwem. Dzięki naszemu działaniu osiągniesz swoje cele szybciej, pewniej oraz bez zbędnych kosztów.

Dystrybucja

Poprzez szeroką sieć dystrybucyjną zlokalizowaną na terenie kraju zapewnimy kompleksową obsługę techniczną w każdym możliwym sektorze produkcyjnym. Korzystanie z naszych usług ułatwi ekspansję Twojego przedsiębiorstwa na nowe rynki. Dzięki naszej pomocy, ograniczysz koszty związane z wdrażaniem nowych projektów a także już tych obecnych.

Płatności

Mając na uwadze obecną bądź przyszłą współpracę oraz Państwa potrzeby, nasza firma proponuje Państwu elastyczne formy zakupu produktów.

TOP