KÖMMERLING GmbH

Wiodący producent

Kleje przemysłowe i uszczelniacze

KÖMMERLING GmbH

Profesjonalne doradztwo

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

oficjalny Przedstawiciel KÖMMERLING GmbH

OFERTA DOSTOSOWANA DO POTRZEB KLIENTA

PREV
NEXT

Oferujemy najwyższą jakość produktów, profesjonalne doradztwo ze strony konsultantów techniczno-handlowych, niezawodny serwis logistyczny oraz ofertę dostosowaną do potrzeb klientów.

Zapraszamy do kontaktu z nami

KLEJE METAKRYLOWE


Kleje metakrylowe, znane również jako kleje do tworzyw sztucznych, to specjalna grupa produktów, które przeznaczone są do bardzo szybkiego łączenia różnych tworzyw sztucznych. Dzięki nim możemy skleić takie materiały jak poliwęglan, PMMA, ABS, laminaty, a także różne metale i wiele innych. Kleje do tworzyw sztucznych charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością, są również niezwykle odporne na wysokie temperatury robocze i niekorzystne warunki atmosferyczne. Oprócz dużej wytrzymałości i trwałości, gwarantują bardzo wysoką szybkość utwardzania, zapewniają również dużą odporność na uszkodzenia. Kleje występują w różnorodnej kolorystyce; niektóre z nich są zupełnie bezbarwne, inne dostępne w kolorze białym, czarnym, czy też szarym.   Specjalistyczne Kleje do tworzyw sztucznych to doskonały produkt do profesjonalnych zastosowań. Idealnie sprawdzą się w szeroko pojętej produkcji; w branży okiennej, budowlanej, obuwniczej, meblarskiej, motoryzacyjnej i wielu innych. 

Kö-Rapid 300

Szybkoutwardzalny 2-komponentowy, metakrylowy klej strukturalny, mieszany w stosunku 1:1 Ko-RAPID 300 to średniej lepkości, bezrozpuszczalnikowy klej strukturalny, który zapewnia elastyczność, wytrzymałość i przyleganie do powierzchni klejonych tworzyw sztucznych i metali, w dowolnej kombinacji. Utwardzony wykazuje doskonałą przyczepność i siłę wiązania do nylonów, polistyrenów, włókna szklanego, laminatów poliestrowo-szklanych, kamienia, ceramiki oraz gładkich i pokrywanych elementów metalowych.

Metakrylan metylu

Czarny

Podwójny kartusz 50 ml, podwójny kartusz 400 ml

Kö-Rapid 310

O średniej szybkości utwardzania 2-komponentowy, metakrylowy klej strukturalny, mieszany w stosunku 1:1 Ko-RAPID 310 to średniej lepkości, bezrozpuszczalnikowy klej strukturalny, który zapewnia elastyczność, wytrzymałość i przyleganie do powierzchni klejonych tworzyw sztucznych i metali, w dowolnej kombinacji. Utwardzony wykazuje doskonałą przyczepność i siłę wiązania do nylonów, polistyrenów, włókna szklanego, laminatów poliestrowo-szklanych, kamienia, ceramiki oraz gładkich i pokrywanych elementów metalowych.

Metatkrylan metylu

Czarny

Podwójny kartusz 50 ml, podwójny kartusz 400 ml

Kö-Rapid 350

O dłuższym czasie utwardzania 2-komponentowy, metakrylowy klej strukturalny, mieszany w stosunku 1:1 Ko-RAPID 350 to średniej lepkości, bezrozpuszczalnikowy klej strukturalny, który zapewnia elastyczność, wytrzymałość i przyleganie do powierzchni klejonych tworzyw sztucznych i metali, w dowolnej kombinacji. Utwardzony wykazuje doskonałą przyczepność i siłę wiązania do nylonów, polistyrenów, włókna szklanego, laminatów poliestrowo-szklanych, kamienia, ceramiki oraz gładkich i pokrywanych elementów metalowych.

Metakrylan metylu

Biały

Podwójny kartusz 50 ml, podwójny kartusz 400 ml

Kö-Rapid 400

Szybkoutwardzalny, 2-komponentowy, metakrylowy klej strukturalny mieszany w stosunku 4: 1 Ko-RAPID 400 to średniej lepkości bezrozpuszczalnikowy klej konstrukcyjny opracowany do klejenia ze sobą tworzyw termoplastycznych, termoutwardzalnych, kompozytów oraz metalowych elementów w dowolnej kombinacji. Ma doskonałą przyczepność do powierzchni metalowych, tworzyw termoplastycznych, takich jak PCV, ABS, poliwęglanu, akrylu i kompozytów polimerowych, laminatów wzmacnianych włóknem szklanym a także innych materiałów z tworzyw sztucznych i twardego drewna

Mtakrylan metylu

Bezbarwny

Podwójny kartusz 50 ml, podwójny kartusz 400 ml

Ko-Rapid 500

Wzmacniany, szybkoutwardzalny, 2-komponentowy, metakrylowy klej strukturalny mieszany w stosunku 10 : 1 Zaprojektowany do klejenia kompozytów, termoplastów i metali

Metakrylan metylu

Szary

Podwójny kartusz 50 ml, podwójny kartusz 490 ml

Ko-Rapid 510

Wzmacniany, o średnim czasie utwardzania, 2-komponentowy, metakrylowy klej strukturalny mieszany w stosunku 10 : 1 Zaprojektowany do klejenia kompozytów, termoplastów i metali

Metakryla metylu

Szary

Podwójny kartusz 50 ml, podwójny kartusz 490 ml

TOP